Kas yra "Google Analytics"?

Spausdinti

"Google Analytics" rodo, kaip žmonės randa svetainę, ją naršo ir kaip galima pagerinti lankytojų patirtį. Remdamiesi šia informacija, galite pagerinti svetainės investicijų grąžą, padidinti konversijas ir žiniatinklyje uždirbti daugiau pinigų.

 

Galimybės:

  

Integruota su „AdWords“ ir „AdSense“ Optimizuokite „AdWords“ našumą, naudodami po paspaudimo atsiradusius duomenis pagal raktinius žodžius, paieškos užklausas, atitikties tipus ir t. t. „AdSense“ ataskaitos rodo leidėjams, koks svetainių turinys atneša daugiausia pajamų.

Universalios kampanijos stebėjimo galimybės Stebėkite el. pašto kampanijas, reklaminių antraščių skelbimus, skelbimus neprisijungus ir dar daugiau. 

El. prekybos ataskaitos Sekite kampanijų ir raktinių žodžių transakcijas, gaukite metrikas apie klientų lojalumą ir sugaištą laiką bei nustatykite geriausius pajamų šaltinius. 

Mobilus stebėjimas Stebėkite mobiliąsias svetaines, mobiliąsias programas ir mobiliuosius įrenginius su įgalintu žiniatinkliu, įskaitant pažangiausių technologijų telefonus ir telefonus be „javascript“. 

Vidinė svetainės paieška Išsiaiškinkite lankytojų ketinimus, sužinokite, ko iš tiesų ieško klientai ir pagreitinkite konversijas. 

Lyginamoji analizė pagal atskaitos tašką Sužinokite, ar jūsų svetainės naudojimo metrika yra naši, ar ne. Pasirinkta palyginimo paslauga jūsų esminę metriką sulygina su bendra našumo metrika, išsaugodama duomenų konfidencialumą. 

„Flash“ vaizdo įrašų ir viešojo tinklo programos stebėjimas Stebėkite „Ajax“, „Flash“, viešojo tinklo ir 2.0 žiniatinklio programas. 

 

Bei daugybė kitų papildomų funkcijų apie kurias galima pasiskaityi čia

Google Analytics video pristatymą galima pasižiūrėti čia