URL: http://www.webo.lt/index.php?struktura


Struktūra ir darbo principai

Spausdinti

Pagrindinį webo.lt branduolį sudaro pastovūs ir laisvai samdomi savo srities profesionalai.

Darbo principai - tokie, kad kiekvienas specialistas, dirbantis komandoje laikomas ne darbuotoju, o pilnaverčiu komandos nariu, turinčiu galimybę išsakyti savo nuomonę ir pradėti diskusiją tam tikru klausimu. Propaguojamas aiškus darbų pasiskirstymas ir atsakomybė - programuotojas neturi atlikti dizainerio ar sistemų analitiko darbo, kaip kad taksi vairuotojas neprivalo turėti lėktuvo ir traukinio valdymo licencijų.

Įvertinimas ir paskatinimai

Kiekvienas specialistas pats nusprendžia kokio darbo užmokesčio nori, o tai reiškia paskiria sau atlyginimą, kuris, jo manymu, atitinka jo kompetenciją. Gerai atlikti darbai įvertinami premijomis, praktiniais mokymais ar kitokiais paskatinimais.

Darbai

Darbų srautai užtikrinami sudarant ilgalaikes sutartis su partneriais bei užsakovais. Kiekvienas atliktas darbas turi atitikti aukštus dizaino, programinio kodo kriterijus bei pereiti testuotojo patikrinimą.

Ateities vizija

Pagrindinis tikslas -  įtvirtinti webo.lt, kaip kokybiškų paslaugų atstovo vardą.

Plėsti komandą ir užtikrinti vienas iš geriausių darbo sąlygų IT srityje.

Susidraugauti su kuo daugiau šios srities įmonių ir keistis patirtimi (mes visada esame atviri pasiūlymams ir geriems tarpusavio santykiams).

Atidaryti daugiau atstovybių užsienyje (plėtoti tarptautinius santykius).

Rengti mokymus studentams, padėti paruošti IT specialistus.

 

Idėjos, pasiūlymai? Lauksime Jūsų laiško.