Apie mus - interneto projektų kūrėjai

Spausdinti
Raktažodžiai:

webo.lt komanda, interneto svetainių kūrėjai, programavimo paslaugos, puslapių ir tinklapių gamyba Lietuvoje

Kas mes?

WEBO – tai vardas, po kuriuo susibūrusi aukščiausio lygio, atskirų specialybių, profesionalų komanda. WEBO komanda dirba nuo 2008 m.

Turime sukaupę solidžią patirtį, tačiau vis dar esame iniciatyvūs, laisvi bei atviri naujovėms. Specializuodamiesi įvairaus sudėtingumo internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrime, nuolatos papildome savo kūrybinį potencialą.

Patirtis

Mus samdo vienos didžiausių programavimo įmonių tam, kad atliktume joms pateiktus užsakymus. Bendras webo.lt komandos atliktų darbų skaičius siekia virš 800 projektų.

Turime nemažai tarptautinės patirties. Dirbame su užsienio kompanijomis, turime atstovų Norvegijoje, Anglijoje, Olandijoje.

Mūsų sėkmės paslaptis – betarpiškas bendradarbiavimas su klientais, siekiant maksimalių rezultatų, įgyvendinant projektus.

Komanda

Mūsų komandą sudaryta iš 12 narių, turinčių vidutiniškai 6 metų patirtį WEB sprendimų srityje. Dirbame tik su aukštos kvalifikacijos specialistais.

Kodėl mes?

  • Nes orientuojamės tik į kokybę ir maksimaliai greitą projekto atlikimo terminą;
  • Originalumas, kūrybiškumas - kiekvienam projektui sukurtas individualus sprendimas leidžia mums išsiskirti;
  • Visiems darbams suteikiame garantiją, priežiūros darbus;
  • Per visą mūsų komandos darbo praktiką neturėjome nusiskundimų mūsų atliktais darbais;
  • Todėl ir toliau stengiamės išlaikyti savo gerą vardą. Sieksime, kad WEBO.LT vardas asocijuotųsi tik su kokybiškomis IT paslaugomis!

 

Kreipkitės į mus ir mes -  visada patarsime, rekomenduosime, padėsime nepasimesti interneto platybėse, pasiūlysime konkurencingą kainą bet kokioms programavimo paslaugoms, nuo internetinės svetainės iki verslo valdymo sistemos.

 

Plačiau apie veiklos principus galite paskaityti skyrelyje "Struktūra".

 

Pagarbiai

WEBO. LT kolektyvas

Susijusios kategorijos: